Ivana Podhorná

Pracovala jsem asi 12 let ve firmě Naděje - Mgr. J. Podhorná. Práce s bylinkami mne nadchla a postupně jsem se začala vzdělávat i v dalších oborech, které úzce souvisejí se zdravím. Pořídila jsem si diagnostický přistroj OBERON a s ním se mi odkryly další skutečnosti. Například oblast stravování, absolvovala jsem kurz "Poradce pro výživu" a poznatky jsem praktikovala při poradenství. Začala jsem zjišťovat jak úzce souvisí zdraví s psychikou, hlouběji jsem se ponořila do práce s energiemi a nechala se zasvětit na REIKI I a II.  Odtud jsem se dostala až k aromaterapii a propojení s péčí o tělo. A tak vzniklo "Relaxační studio", kde jsem začala dělat terapie, zábaly, masáže.  
Vše se bohužel změnilo po mém úrazu. Tříštivá zlomenina levého zápěstí, která navíc špatně srostla. Byla jsem tak "donucena" s masážemi přestat...


Život je změna. Nic není náhoda a zkušenosti nás posouvají dále, ale v určitý moment je třeba se zastavit. A prozkoumat sebe samu, zjistit co je smyslem života. A jak žít dál. 
Těším se na to co přijde.
 

 

 

 

 

defevdefe

Pomáhám, radím a vedu

VŠECHNY ČLÁNKY