Ivana Podhorná

Pracovala jsem asi 12 let ve firmě Naděje - Mgr. J. Podhorná. Práce s bylinkami mne nadchla a postupně jsem se začala vzdělávat i v dalších oborech, které úzce souvisejí se zdravím. Pořídila jsem si diagnostický přistroj OBERON a s ním se mi odkryly další skutečnosti. Například oblast stravování, absolvovala jsem kurz "Poradce pro výživu" a poznatky jsem praktikovala při poradenství. Začala jsem zjišťovat jak úzce souvisí zdraví s psychikou, hlouběji jsem se ponořila do práce s energiemi a nechala se zasvětit na REIKI I a II.  Odtud jsem se dostala až k aromaterapii a propojení s péčí o tělo. A tak vzniklo "Relaxační studio", kde jsem začala dělat terapie, zábaly, masáže.  
Vše se bohužel změnilo po mém úrazu. Tříštivá zlomenina levého zápěstí, která navíc špatně srostla. Byla jsem tak "donucena" s masážemi přestat...

Nastoupila jsem zpět k České poště jako motorizovaná doručovatelka. Pracovala jsem u pošty 15 let od roku 1989. A prošla jsem vším. Od telgrafu, peněžní, balíkové, doručovatelky, vedoucí pošty až ke kontrolorce doručovatelů. Pak jsem se po mateřské už nevrátila a začala pracovat u své tchyně. A tam jsem pracovala 12 let viz. výše. 
Ruka mi začala v práci dělat problémy a tak jsem se nakonec rozhodla podstoupit operaci. A uvidím co bude dál. 
 

 

 

 

 

defevdefe

Pomáhám, radím a vedu

VŠECHNY ČLÁNKY