Luxusní typ terapie hřejivá vanilka

Luxusní typ terapie hřejivá vanilka

Tento druh terapie obsahuje dvě masky,masáž Face roll, klasická masáž a to vše s vůní vanilky.

Účinky:

Na vyčerpanou a povadlou pleť, zjemnění pokožky.
Vůně zklidňuje smysly, snižuje únavu a zvyšuje mentální aktivitu

Pravidelným využitím této terapie s vanilkou a masáží Face roll na sobě brzy pocítíte a uvidíte změnu. 

FACE ROLL - TERAPIE MASÁŽNÍM VÁLEČKEM

Stříbrný váleček, uprostřed malá mosazná vložka

Masáž obličeje - Face roll - probíhá tak, že po navlhčení pokožky minerální vodou a mírnými pohyby válečku vznikají regenerační elektrochemické procesy jako protipól procesům oxidačním, které způsobují přirozené stárnutí kůže. Proudění, které vzniká při tomto procesu, rozpouští časem žlutou slitinu vložky, což je hlavní kriterium funkčnosti válečku. Daný proces elektroforézy zvyšuje účinek kosmetických masek v důsledku hlubšího a rychlejšího pronikání látek do kůže, posiluje biosyntézu fibroproteinů kůže, takové jako např. kolagenu a elastinu. V dusledku čehož se zvyšuje schopnost kůže vázat vlhkost. Katodové obnovení kyslíku na stříbrných ostřích doprovází meziprodukt reakce - peroxid vodíku, který chrání kůži před různými zánětlivými a infekčními procesy. 
Měkké mechanické působení postříbřených jehel stimuluje i krevní a lymfatický oběh v hlubokých vrstvách kůže, urychluje proces regenerace buněk epidermis. Oslabená pojivová tkáň se zpevňuje a aktivizují se přirozené funkce kůže. Při masáži válečkem se jemně působí i na reflexní body endokrinních žláz. Působení válečku na určité oblasti vykazuje celkový posilující i profylaktický účinek. Odstraňuje stres, nalaďuje vaše podvědomí na očekávaný pozitivní výsledek. 

Face roll - válečkování obličeje, krku a dekoltu s použitím minerální vody nebo květové vody, vyhlazuje pokožku,působí preventivně proti vráskám. Je to vhodný doplněk ke všem pleťovým terapiím.